0016.jpg

W dniach 9-12 lipca 2014 r. Zarząd Oddziału ZNP zorganizował za pośrednictwem Biura Turystyki Krajowej „Krajobrazy” wycieczkę na Kaszuby dla członków Związku. W ramach wyjazdu odbyło się szkolenie związkowe, na temat „Kompetencje związków zawodowych w placówka oświatowych”. Szkolenie przeprowadził Wiceprezes Zarządu Głównego ZNP Jarosław Czarnowski. Kolega udzielił odpowiedzi na liczne pytania zadane przez uczestników szkolenia. W trakcie czterodniowego pobytu ponad 40 członków Związku zwiedziło m.in. Skansen Wsi Kaszubskiej, Szymbark, Kościerzynę, Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie oraz Fabrykę porcelany „Lubiana” w Łubianie.
Podczas pobytu w hotelu „Gołuń”, położonym na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego uczestnicy wyjazdu mogli aktywnie odpocząć grając w piłkę siatkową czy pływając po jeziorze. W drugim dniu pobytu [wieczorem] zorganizowane zostało ognisko przy którym wszyscy mogli miło spędzić czas oraz potańczyć.