Aktualności

Podziękowanie

pr1.jpg

Dyrektorzy
Koleżanki i Koledzy


W imieniu Prezydium Zarządu Głównego Związku Nauczycielstwa Polskiego dziękuję za udział w Ogólnopolskiej Akcji Protestacyjnej, oraz za udział w sobotniej Manifestacji. Oddział ZNP Garwolin reprezentowało 51 osób.

Więcej…

 

Ogólnopolska Akcja Protestacyjna

pr1.jpg

 Koleżanki i Koledzy !

Związek Nauczycielstwa Polskiego w dniach 18 listopada do 23 listopada rozpoczyna Ogólnopolską Akcję Protestacyjną. Będzie ona polegała na oflagowaniu budynków placówek oświatowych oraz akcji informacyjnej. Akcja ta jest konsekwencją braku konstruktywnego dialogu z Rządem oraz wynikiem sondażu opinii środowiska nauczycielskiego.

Więcej…

 

Apel w sprawie KN

Koleżanki i Koledzy


W związku z tym, iż Rząd nie podejmuje merytorycznych rozmów ze Związkami na temat proponowanych zmian w ustawie Karta Nauczyciela i negatywnej opinii środowiska nauczycielskiego, proszę o wypełnienie ankiety na temat proponowanej formy protestu i przesłanie e-mailem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , bądź faxem 25 682 29 43 do Oddziału ZNP w Garwolinie.
Ankieta w plikach do pobrania.


Z koleżeńskim pozdrowieniem
Halina Poszytek
Prezes Oddziału ZNP w Garwolinie

 

 

Dzień Edukacji z teatrem

dsc05461.jpg

Więcej…

 

Życzenia na Dzień Edukacji Narodowej

 „Nie z pozornych sukcesów ludzi pustych i głośnych,
ale z kolorowych kamieni naszych
powszednich dni budują się niedziele
i uroczyste święta ludzkości.”

Maria Dąbrowska

znp1.jpg
Zarząd Związku Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Garwolinie z okazji Dnia Edukacji Narodowej, życzy wszystkim Pracownikom Oświaty wiele sukcesów zawodowych, które będą niosły zadowolenie, dawały poczucie spełnienia oraz dużo radości i słońca w życiu osobistym.

Zarząd Oddziału ZNP
w Garwolinie

DEN.JPG

Garwolin, dnia 14 października 2013 r.


 
Więcej artykułów…
Polecamy